UI & UX:

UI به معنی طراحی ظاهری وب سایت می باشد و UX به معنی تجربه کاربر و جانمایی ایتم های وب سایت می باشد .
ظاهر و جانمایی آیتم های وب سایت کار بسیار تخصصی می باشد و یکی از تاثیرگذار ترین مواردی است که میزان خرید و یا سفارش محصول را در وب سایت ها بالا میبرد.
گروه دیزاین لبز با داشتن تیم متخصص دز زمینه طراحی وب میتواند با بررسی نیازهای وب سایت و کسب وکار شما بهترین طراحی را تولید و اجرا میکند.

طراحی وب :

دیزاین لبز بر این باور است که میتواند با گروهی که در اختیار دارد یک ظاهر مناسب  و علمی از لحاظ چینش و استفاده از المنت های مورد استفاده شده در سایت طراحی کند که بالاترین نرخ تبدیل کاربر به مشتری را داشته باشد به نحوری که کاربر در 5 ثانیه اول درگیر محتوا و نکات مهم سایت شود.

طراحی های حرفه ایی و برپایه متریال دیزاین گوگل بیشترین بهره وری و کاربر را دارد زیرا کاملا استاندارد و مناسب فضای وب میباشد.

بعضا وب سایت های با الگو و طرح های کاتالوگ طراحی میشوند ولی این کاملا نادرست بوده و باید استاندارد وب را دنبال کنند برای داشتن یک وب سایت استاندارد و کاربر پسند.

طراحی اپلیکیشن :

اپلیکیشن های موبایل طراحی بسیار پیچیده و حساسی دارند به علت آنکه فضای کمتری نسب به وب سایت در اختیار طراحی می باشد.

اپلیکیشن های موبایل باید با بررسی هوشمندانه نیاز های کاربر به ایتم های ضروری طراحی و تولید میشود تا در کوتاه ترین زمان نیاز کاربر را برطرف کرده و کاربر را به مشتری تبدیل کند.

طراحی های موبایل باید به صورتی باشد که کاربران بدون انکه تحلیل کنند محتوا را متوجه شده و به سمت ان حرکت کنند.

درخواست مشاوره : 75376-021