طراحی وبسایت

گروه طراحی دیزاین لبز با اهداف از پیش تعیین شده و بسیار هدفمند وارد عرصه طراحی وب سایت شده تا بتواند با توجه به داشتن شرکت های همکار خدمات خوبی در زمینه دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارهای آنلاین ایرانی ارائه دهد.

طراحی وب سایت یک رکن اصلی در فروش محصولات در فضای اینترنت می باشد ولی این رکن نیاز دارد قوانین زیادی را رعایت کند، این قوانین تخصص ماست.

توضیحات بیشتر

سئو سفید و خاکستری

گروه طراحی دیزاین لبز تمام وب سایت هایی که توسط خود شرکت طراحی میشود را بر پایه سئو طراحی میکند به همین دلیل جهت بالا بردن میزان بازدید طبیعی سایت در موتورهای جستجو پروژه های سئو را قبول و پشتیبانی میکند.

گروه دیزاین لبز با داشتن تیم سئو متخصص با دادن راه کارهای علمی که برپایه تحولات گوگل می باشد سعی بر بالا بردن میزان بازدید سایت توسط کاربران دارد تا با طراحی مناسبی که برای سایت شده است حداقل 2 درصد بازدید کنندگان رابه مشتری تبدیل کند.

توضیحات بیشتر

تولید محتوا

یکی از مهم ترین آیتم های بالا بردن بازدید و اعتبار سایت به تولید محتوا در مورد کسب و کار و یا محصولاتی است که در سایت اقدام به فروش میکنند.

درقوانین حال حاضر وب کاربران قبل از خرید و یا گرفتن سرویس از وب سایت های آنلاین درمورد محصول اقدام به جمع اوری محتوا میکنند، به همین علت معمولا وب سایتی را برای خرید انتخاب میکنند که بیشترین و بهترین محتوا را گرفته باشند.

گروه دیزاین لبز با داشتن گروهی متخصص آمادگی دارد تا تولید محتوای وب سایت شمارا انجام دهد.

توضیحات بیشتر

UI & UX

UI به معنی طراحی ظاهری وب سایت می باشد و UX  به معنی تجربه کاربر و جانمایی ایتم های وب سایت می باشد .

ظاهر و جانمایی آیتم های وب سایت کار بسیار تخصصی می باشد و یکی از تاثیرگذار ترین مواردی است که میزان خرید و یا سفارش محصول را در وب سایت ها بالا میبرد.

توضیحات بیشتر

تولید و پشتیبانی شبکه اجتماعی

در دنیای امروز همه از قدرت بالای شبکه اجتماعی آگاه هستند و با حضور موثر میتوانند بهترین بازگشت سرمایه را داشته باشند.

حضور در شبکه های اجتمای قوانین خاصی دارد تا کاربران و یا دنبال کننده گان شما راضی بوده و مطالب شمارا را بخوانند و نسبت به آنها واکنش نشان دهند.

گروه دیزاین لبز با داشتن تیم تخصصی شبکه اجتماعی میتواند با یک اشتراتژی مناسب پشتیبانی شبکه های اجتماعی شمارا انجام دهد.

توضیحات بیشتر

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن های موبایل مکانی مناسب برای معرفی محصول و یا خدمت می باشد زیرا همیشه در دست کاربران بوده و ارتباط نزدیکی با آن دارند.

اپلیکیشن های موبایل در واقع یک چکیده و یک خلاصه ای از وب سایت اصلی هر کسب و کار می باشد، تا در کمترین زمان بتوانند مشتریان خود را جلب کرده و ارائه سرویس کنند.

توضیحات بیشتر