درباره دیزاین لبز

گروه طراحی دیزاین لبز از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز توانسته است با تیم مجرب و حرفه ایی خود وب سایت های مختلفی را تولید و پشتیبانی کند.

گروه دیزاین لبز زیر مجموعه شرکت داده پردازی دیده بان می باشد، و ازجمله کسب و کارهای شتاب داده شده توسط شرکت داده پردازی دیده بان بوده و در کنار سایر برندو کسب و کارهای زیر مجموعه توانسته است خدمات کامل و با کیفیتی را در فضای وب عرضه کند.

گروه طراحی دیزاین لبز شیوه کاری بسیار دوستانه و نزدیکی را با مشتریان خود دارد، به نحوی که در زمان آشنایی با مجموعه دیزاین لبز یک گپ و گفته با کارشناس های دیجیتال مارکتینگ مجموعه برگزار میشه تا در یک محیطی صمیمی و حرفه ایی کسب و کار مشتری بررسی بشه و راه کارهای ورود به بازار را برای ان کسب و کار بررسی شود و با بررسی رقبا یک نقشه راه خوب در همه زمینه ها تولید و گام به گام اجرا شود.

دیزاین لبز تشکیل شده است از 6 بخش مجزا که هر بخش مدیر فنی خود را داشته و به صورت تخصصی فعالیت میکند تا پروژه های واگذاره شده به گروه ما را به بهترین شکل ممکن تولید و پشتیبانی شود.

گروه طراحی دیزاین لبز یکی از مجموعه های تحت پوشش شرکت داده پردازی دیده بان می باشد که تحت کارگروهای مختلف فعالیت به شرح ذیل فعالیت میکنند.

گروه دیزاین لبز

گروه طراحی دیزاین لبز با هدف تولید پلتفرم ها و وب سایت های هوشمند فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده است تا بتواند با شعار کسب و کار آنلاین کمکی باشد به صاحبان کسب و کار در کل کشور تا بتوانند محصولات و یا خدمات خود را در فضای اینترنت معرفی کرده و به فروش برسانند.گروه دیزاین لبز با داشتن گروهی مجرب و متخصص راه کارهای خلاقانه جهت بالا بردن کیفیت ارائه میدهد.

خانه استایل

گروه خانه استایل با هدف  راه اندازی یک فروشگاه فروش پوشاک ایرانی تولید و راه اند ازی شده است.

و شعار خوش استایل باشید با پوشاک ایرانی را دنبال میکند که در همین راستا فضایی برای تمام تولید کنندگان صنعت پوشاک محیا کرده است تا با درج محصولات خود به صورت مستقیم محصول خود را به فروش برسانند.

لازم به ذکر است که تبلیغات بسیار مناسبی برای محصولات این وب سایت انجام میشود.

گروه فیلموشن

گروه ویدیوئی فیلموشن با هدف تولید تیزرهای تبلیغاتی سه سال پیش شروع به کار کرده و در زمان حیات خود بسیار پروژه های موفقی را ارائه کرده است، گروه فیلموشن خدمات تولید تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافی را به صورت حرفه ایی ارائه میدهد و از صفر تا صد پروژه ها را در استودیو اختصاصی خود دنبال میکند تا با تولید یک محصول با کیفیت تاثیر بسیار زیادی بر اهداف برند بگذارد.

گروه پرداخت ادپی

گروه ادپی یک بازوی پرداخت می باشد که جزء طرح های تصویب شده سه ماه اول سال شرکت داده پردازی دیده بان می باشد و علاوه بر انجام امور پرداخت های تمام سایت های خود به صورت یک درگاه واسط که امکانات بسیار جذابی نسبت به رقبا داشته و به امور فروش و بازاریابی آنها کمک کند.

گروه ادپی گروهی متخصص در جمع خود دارد که بیش از 10 درگاه بانکی بانک های مطرح کشور را طراحی کرده.

گروه تبلیغاتی ادآپ

گروه تبلیغاتی اداپ با هدف ایجاد یک آژانس تبلیغاتی هوشمند در ایران تاسیس شده است تا بتواند علاوه بر فروش محصولات تولید شده شرکت بالادست خود یعنی داده پردازی دیده بان بتواند به صورت هوشمند تبلیغات گوگل و سایر پلتفرم های بین المللی را در اختیار کاربران قرار دهد تا صاحبان کسب و کارهای انلاین با کمترین هزینه و بهترین کیفیت به تبلیغات وب سایت های خود برسند.

خبرگزاری تلکسیران

خبرگزاری تلکسیران با هدف تحلیل و پردازش اخبار کل کشور در تمامی حوزه های خبری تولید و راه اندازی شده است.

در طرح توسعه یک ساله آینده به 10  زبان زنده ترجمه و تولید خبر خواهد داشت.

خبرگزاری تلکسیران به کاربران خود سرویس جستجو هوشمند و تحلیل خبر را میدهد تا علاوه بر دیدن متن خبر از چگالی و اهمیت خبر نیز مطلع شوند.

مشاغل و فعالیت های من

4

عیب یابی

با توجه به بررسی امار های دقیق نرم افزار های تحلیل گر نکات منفی و مشکلات سیستم در تمام مراحل کار بررسی و عیب یابی میشود.

5

توسعه:

بعداز اجرا شدن فاز اولیه پروژه، کارشناس های تیم دایزاین لبز خروجی کار و بازخورد کاربران را گزارش کرده و براساس آن گزارش مسیر ادامه می باید.

6

پشتیبانی :

بعداز تمام کار طراحی و توسعه پروژه به یک مرحله ثابت میرسد که باید در زمان بندی نقشه راه مدتی فعالیت کند، دراین زمان تیم پشتیبانی کار خود را اغاز میکند.

1

مشاوره و بررسی کسب و کار :

گروه مشاوره دیزاین لبز در یک گپ و گفت صمیمی کسب و کار مشتری را از همه جوانب بررسی میکنند.

2

تعیین استراتژی پروژه :

با توجه به خروجی جلسه مشاوره و تعیین هدف کسب و کار از ابزارهای موجود یک نقشه راه طراحی میشود.

3

طراحی و اجرا :

با توجه به نقشه راه تولید شده کارشناس های استراتژی روند طراحی پروژه آغاز شده و مراحل روند کار طی میشود.

با ما در تماس باشید

تلفن و ایمیل
  • تلفن: 02122037761
  • ایمیل: info@designlabz.ir
موقعیت ما
  • آدرس: تهران نلسون ماندلا بن بست گل افشان انتها یکوچه پلاک 44